טרובדור

אודות המותג טרובדור

'טרובדור' היא חברה לפיתוח תכנים שנוצרה כדי לייצר עולם צבעוני ושמח בעזרת דמויות מצוירות וסיפורים  פרי דמיונו של עמית אופיר. הציורים והתכנים מונגשים לקהל לקוחות החברה בשלל דרכים וכל תחומי החיים בכדי לייצר סביבה שמחה בכל מקום ולאורך כל שעות היום, עולם שאין בו כל רוע.

מוצרי החברה מסייעים ללקוחותיה במגוון תחומי החיים ביניהם תחומי החינוך, פיתוח חשיבה יצירתית, כישורי חיים, התחום הפיננסי לילדים, חוסן מנטאלי, התפתחות אישית, רכישת כלים עוצמתיים ליצירת שליטה על החיים ויצירת עצמאות בשטח.

חזון החברה

אחרי שנים שלא הצלחתי לצייר בעצמי וחשתי תסכול גדול אני מלמד כיום מיליוני אנשים בכל העולם להאמין בעצמם, בכישרון החבוי בהם וביכולות שלהם.

'לעורר השראה וסקרנות, להניע לעשייה, לספק את האומץ לפרוץ גבולות ולהיות חופשיים ומונעים מתשוקה.  כי הכול אפשרי אם רק מנסים מספיק פעמים!

ובנימה אישית:

'היו אמיצים. סקרנים. תשאפו לחיות בעוצמה. מוכנים לכל.
אל תפחדו להיכשל – אל תוותרו לעצמכם – היפתחו ללמוד דברים חדשים – בואו עם רעב להצליח
כי הכל אפשרי ואני אהיה אתכם לכל אורך הדרך, עד שתצליחו
עמית אופיר

אודות שיטת 'לצייר בקלות'

שיטת ‘לצייר בקלות’ היא שיטת ציור מהמובילות בעולם אשר מלמדת לחשוב בצורה מובנית מצד אחד ובצורה יצירתית מצד שני, כך שלמשתמשי השיטה ישנה דרך סלולה כדי להביע את עצמם בעזרת קוים וציור ובו זמנית לעשות זאת בדרך היצירתית והמקורית שלהם, ללא חוקים ולא הגבלה. השיטה מבוססת על 5 שלבים פשוטים וקווים שכל אחד יכול לצייר, ועל ידי הפשטות שהיא מביאה לעולם, פריצות הדרך שלקוחותינו חווים הן מיידיות, ודרך חוויית ההצלחה השיטה משפיעה גם על תחומים אחרים כגון חיזוק הביטחון העצמי, דבר שמסייע בשבירת שלשלאות מחשבתיות, תקרות זכוכית ואמונות מגבילות שיש לנו לגבי  היכולות שלנו.

את השיטה פיתח עמית אופיר, אבי השיטה בתחילת שנות ה-2000 לאחר שצייר על למעלה 500,000 חלוקי נחל וגילה כי ניתן לצייר את כל הדמויות בעולם בעזרת אותם שלבים. השיטה עברה שלבי התפתחות רבים במהלך השנים וספריו הרבים של עמית בתחום הציור זכו לשבחים רבים, פרסים יוקרתיים ואף כבשו את המקום הראשון ברשימות רבי המכר העולמיות של אמזון שארבע יבשות, עשרות מדינות ושפות שונות ונמכרו בלמעלה מ 4,000,000 מיליון ספרים ברחבי העולם ביותר מ 30 שפות ולמעלה מ 100,000 חנויות ורשתות. 

במהלך השנים חברות גדולות כגון דיסני העולמית, ניקלודיאון, נשיונל ג'אוגרפיק, ערוצי טלוויזיה, עיתונים ומגזינים וכן, חברות מסחריות רבות בארץ ובעולם השתמשו בשיטה והביעו עניין לרכוש את הזכויות המסחריות לשימוש בה. דיסני ישראל אף רכשה זיכיון למשך שנתיים להשתמש בשיטת הציור כדי ללמד את קהל הלקוחות שלה לצייר את דמויותיו של עמית אופיר ואת הדמויות השונות של דיסני על פי השיטה.

לסיכום, שיטת ‘לצייר בקלות’ מאפשרת לנו לצייר כל דמות שרק נרצה ובעזרתה נוכל לאייר ספרים, לצייר על חולצות, שלטים לדלת, לעצב את הסביבה שלנו ולשמח את הסובבים אותנו בעזרת, קוים פשוטים, צבע ותוכן.