אירועי ההשקה של ד"ר יניב זייד - עמית אופיר
כך תיצרו קורס דיגיטלי ביום – קורס דיגיטלי חדש של עמית אופיר ושרון אלון בנושא יצירת קורסים דיגיטליים יתפרסם בקרוב

אירועי ההשקה של ד"ר יניב זייד

מסע ההשקה של ספרו השני של ד"ר יניב זייד ממשיך ומתעצם בוייטנאם שם נמצאים יניב בליווי אישי של עמית אופיר, מנהל הוצאת 'רב מכר'.

כך כתב היום ד"ר יניב זייד בעמוד הפייסבוק שלו:

"סיכום ביניים של המסע ל״השתלטות מקצועית״ שלי על המזרח הרחוק ועל דרום מזרח אסיה – וייטנאם ״נכבשה״… (מדינה מדהימה, כיפית, מרתקת, יפהפיה וצמאה לידע מערבי! בתמונה אני בהשקת הספר השני שלי בוייטנאמית, Persuade and Influence any audience , ולידי פסל של הנשיא המיתולוגי הנערץ, הו צ׳י מין). סין, הונג קונג וטייוואן בדרך. מגעים מתקדמים להוצאה לאור של הספרים שלי במלזיה, יפן, סינגפור ותאילנד. המשותף לכל המדינות האלו – מעריצים את ישראל כ״אומת הסטרט אפ״ (מדהים איך מדינה כזו קטנה עושה כל כך הרבה רעש בכל העולם…), אוהבים את היהודים (הלוואי שאנחנו היינו אוהבים את עצמנו כמו שאוהבים אותנו בחלק הזה של העולם…) ומעריכים מאד ידע עסקי משובח (ובעיקר מעוניינים ליישם אותו…). החזון שלי הולך ומתממש, צעד אחר צעד! מרגש וכיף."

עמית אופיר תיאר את הפעילות כך:

"אנחנו בונים כאן את המותג של ד"ר יניב זייד" צעד אחר צעד כדי לייצר מערכת יציבה שתאפשר לנו להטיס אותו מספר פעמים בשנה כדי להפיץ את הידע שלו בוייטנאם ובהמשך גם במדינות נוספות במזרח הרחוק"

אהבתם? שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

ספרו החדש של עמית אופיר

אם יש לכם עסק וגם אם לא, חשוב שתבינו שמידת ההכנסה החודשית שלכם תלויה רק בכם, אם יש לכם רצון לשנות את המציאות ולבנות לכם

מוכנים לקפוץ לשלב הבא בעסק?

האם אי פעם חלמת לעשות צניחה חופשית? בחיים יש לכל אחד מאתנו את הגבולות שהופכים חווייה נעימה לחוויה מפחידה. קפיצה מחצי מטר לתוך בריכה אל

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"