מתראיינים לטלוויזיה בווייטנאם

עבודה על הספר לוקחת לעתים זמן ממושך. שלב זה עבור סופרים רבים מאתגר ביותר ולא כולם מצליחים להגיע לקו הסיום ללא ליווי מקצועי בתהליך. אולם מרגע שהספר יוצא לאור מתחיל כל הכיף והאקשן. כעת צריך לחפש דרכים להגיע אל הקהל הרחב. ובכן אנחנו נמצאים כעת בוייטנאם והקהל הרחב כאן מונה יותר מ 90,000,000 איש.

כדי להצליח להגיע לכמה שיותר מהם בזמן קצר החלטנו לעלות ישר אל המדרגה הגבוהה ביותר והתחלנו להתראיין בערוצי התקשורת השונים.

הבוקר הגענו לצילומים בהאנוי – ווייטנאם באולפני הטלוויזיה של אחד מערוצי חברת Vit כאן בוויטנאם. בתמונה ד"ר יניב זייד, אחד ממיוצגי הוצאת רב מכר בראיון עוצמתי בנושא ספרו החדש שיצא לאור כאן בוויטנאם לאחרונה.

במקביל אליו התראיינתי אני לגבי ספרי השני שיצא לאור בווייטנאם – "לטייל בעולם ולהרוויח כסף"

הוצאת רב מכר – מסייעת בבניית המותג שלכם בארץ ובעולם
מוזמנים ליצור קשר ולנסות להתקבל לצוות המומחים המיוצגים שלנו.

אהבתם? שתפו את הפוסט

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

לטייל בעולם ולהרוויח כסף

במאמר הזה אני מסביר על תהליך כתיבת הספר רב המכר העולמי שלי 'לטייל בעולם ולהרוויח כסף', על בניית אורח חיים וסגנון חיים המאפשר לנו לחיות

ליווי פיננסי והשכלה פיננסית לבעלי עסקים: מה לעשות עם הכסף – הצעד הראשון

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

דילוג לתוכן