התחילו כאן - עמית אופיר
כך תיצרו קורס דיגיטלי ביום – קורס דיגיטלי חדש של עמית אופיר ושרון אלון בנושא יצירת קורסים דיגיטליים יתפרסם בקרוב

התחילו כאן

כאן מתחיל הצעד הראשון שלכם
לבניית עסק שמכניס מיליון ש"ח בשנה וחופש כלכלי

* השירות מתאים לאנשים נחושים ורעבים להצלחה, מומחים בתחומם שרוצים לקחת שליטה על חייהם!

יכול להיות שזה רחוק מאוד מאיפה שאתם נמצאים כרגע 

יכול להיות שזה נראה לכם יעד דימיוני ובלתי ניתן להשגה

אבל אם חשבתם שלעשות קפיצה של 7,000 ש"ח בחודש ל – 120,000 ש"ח בחודש (תוך מס' חודשים בליווי צמוד) זה מוגזם, כדאי שתחשבו פעם נוספת!

אם יש לכם מומחיות בתחום העיסוק שלכם, אם אתם נחושים, רעבים להצליח ומוכנים לעבוד כדי לבנות עסק ריווחי, יציב ורציני – הגעתם למקום הנכון!

איזה אנשים תהפכו להיות ואיך יראו חייכם כשתכניסו 100,000 ש"ח בחודש או יותר?

למרות שאנחנו מתייחסים להכנסה הכספית, עסק של מיליון ש"ח בשנה אינו עוסק רק בכסף וכדי לבנות אותו דרושה עבודה גם על ההתפתחות האישית. 

בתהליכי הליווי אנחנו רואים יום יום איך האנשים שאנחנו מלווים, פורחים וגדלים. כיוון שאנחנו מלמדים אותם להיות אנשים טובים יותר ואנחנו מייחסים חשיבות גדולה להתפתחות האישית והמנטאלית שלהם ואנחנו עדים להצלחות והישגים בתחומים נוספים מעבר לפן העסקי והכלכלי. 

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הבטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. 

בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. 

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

רוצים גם?

מה אנשים נחושים הצליחו לעשות תוך חודשים ספורים בליווי צמוד שלנו ובעזרת שיטת 'סופר-פרימיום'

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"