הצ'ק ליסט הסודי לזמן משבר - עמית אופיר
כך תיצרו קורס דיגיטלי ביום – קורס דיגיטלי חדש של עמית אופיר ושרון אלון בנושא יצירת קורסים דיגיטליים יתפרסם בקרוב

הצ'ק ליסט הסודי לזמן משבר

השינוי המחשבתי שעשיתי ביום הראשון של המשבר

בשונה מרוב האנשים בעולם שלקח להם זמן להבין את מימדי האסון והשלכותיו אני מיהרתי לעשות שינוי מחשבתי ובאופן מיידי התחלתי לבצע שינויים קיצוניים בהתנהלות כבר מהיום הראשון שדובר בתקשורת על אירוע המתפשט בכל העולם, ואפילו לפני שהגיע לישראל.

היו עוד ששאלו אותי אם אני רוצה לנסוע לחו"ל דווקא עכשיו שהטיסות זולות או אחרים שהחלו לקפל רגליים אחוריות כשהבינו שהם הולכים לקבל מכה כלכלית אבל עוד לא ידעו לאמוד את הנזק שהיא תייצר להם.

בשונה מרובם, אני קיבלתי החלטה תוך כמה שניות שמבחינתי זו הולכת להיות הזדמנות אדירה ואני הולך להגדיל את הפעילות שלי דווקא עכשיו.

בעוד שרוב האנשים אולי נלחצים בזמן משברים אני מרגיש חיי כיוון שבזמן משבר שכזה עלינו לחדד את החושים, להיות סופר אפקטיביים, מהירי החלטה וחדים כתער.

ולכן את רוב ההחלטות הגדולות שקיבלתי – קיבלתי ביום הראשון.

צ'ק ליסט זה נוצר כדי להראות לכם מה ניתן לעשות בזמן משבר וביחד עם זאת החלטתי לשתף אתכם בצורה הכי חושפנית כיצד פעלתי אני באופן אישי כבעלים של מספר עסקים, מספר רב של נכסים וכמוביל דעת קהילה של עשרות אלפי עוקבים אליהם אני חש מחוייבות גדולה כדי לתת להם השראה, כוחות ומוטיבציה לצלוח את המשבר ולצאת ממנו מחוזקים כאשר ידם על העליונה.

אהבתם? שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

ספרי החדש על מלטה

במהלך שנת 2018 טס עמית אופיר ביחד עם במאי הסרטים גיל לופו למטלה כדי לצלם סרט ולכתוב ספר לקידום התיירות במלטה. לצורך נסיעה זו נרתמה

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"