הכנסות בזמן משבר הקורונה - עמית אופיר

הכנסות בזמן משבר הקורונה

מדריך חדש לסופר וליועץ העסקי עמית אופיר, בנושא ריבוי מקורות הכנסה והגדלת ההכנסות בזמן משבר הקורונה אשר נחטף על ידי מאות אנשים תוך פחות מ 24 שעות ליציאתו לאור.

בין אם העסק שלכם היה יציב לפני רגע ובין אם פתחתם עכשיו עסק חדש, חשוב שתבינו שהצעד הראשון בהישרדות זה לתפוס מחסה ולהיות בטוחים ולכן אין נוסחה אחת המתאימה לכל בעלי העסקים באשר הם אולם העקרונות הכלליים הם זהים.

קיראו את המדריך המיוחד שכתב עמית אופיר על מנת לסייע לכם לייצר ערוצי הכנסות נוספים בזמן המשבר ובשגרה.

מתוך המדריך:

“בדומה לאירוע רב נפגעים, לאחר הפיצוץ עלינו להתעשת בהקדם ולהתחיל להבין את המציאות החדשה כפי שהיא. לרוב האנשים לוקח זמן רב להבין את חוקי המשחק החדשים, את גודל האירוע ומימדיו ולכן התגובות שלהם איטיות.

זו הסיבה שעלינו לחשוב קדימה ולחוות בדמיון שלנו לרגע את המציאות בעוד שבוע, בעוד חודש, בעוד שנה ולראות מהן המשמעויות של הדבר בחיים האישיים והעסקיים שלנו ואיך הדבר הזה גם ישפיע על אנשים אחרים.

המציאות בעת משבר משתנה תוך שנייה אחת אבל להבנה התודעתית לוקח יותר זמן לקלוט את המצב ולהבין אותו ולכן המהירים להבין ולפעול יהיו אלו שירוויחו כסף גם במציאות החדשה”.

אהבתם? שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

יצא לכם פעם להציל קרנף?

חלק נוסף מתוך טיול ההתנדבות שלי באפריקה אליו הגעתי כדי לשמור על חיות הבר הזקוקות להגנה וכחלק מתוך קונספט מיוחד לו אנחנו קוראים טיולי העצמה

צינור המים התפוצץ

טיולי התנדבות הם דבר מדהים כיוון שהם מאפשרים לנו להגיע למקומות שבשום צורה אחרת לא ניתן להגיע. בטיולים אלה יש לנו הזדמנות לחוות חוויות שנזכור

ההזמנה שלי

ההזמנה שלך ריקה כעת

ההזמנה שלך ריקה כעת