התרגשות וחששות בווייטנאם

בסיכום היום הראשון שהגענו לווייטנאם כתב ד"ר יניב זייד בעמוד הפייסבוק שלו מעט על מה האירוע הגדול שמתוכנן לו מחר לקראת אירועי ההשקה של ספרו השני, סדנאות בנות יומיים שהוא יעביר בהו צ'י מין בווייטנאם במהלך השבועיים הקרובים. ד"ר יניב הוא מרצה מנוסה שהרצה ביותר מ 1200 הרצאות עד היום בישראל ובמקומות נוספים בעולם אולם לא משנה כמה פעמים אנחנו עומדים מול קהל וכמה ניסיון יש לנו כיוון שכאשר עושים משהו שאנחנו אוהבים – זה מרגש גם בפעם המיליון :).

אם אתם מעוניינים להגיע לחשיפה גדולה בארץ או בעולם ואתם רוצים לבנות לעצמכם שם עולמי, הדברים שהוא כתב מאוד חשובים עבורכם ויכולים לסייע לכם רבות בהבנה מהו אחד הסודות החשובים של האנשים שמנהלים מותג מנצח.

"הסדנה הראשונה שלי בהו צ׳י מין מחר, והשיווק שלה עדיין בעיצומו. כפי שאני מכיר היטב גם מהארץ וממקומות אחרים בעולם, לא פשוט להביא אנשים לסדנאות, במיוחד במספרים גדולים, ובמיוחד במחירים גבוהים. המארגנים כאן תמחרו יומיים איתי כאן ב- 800 דולר (!!), סכום גבוה מאד במונחי כוח קנייה בוייטנאם (רק לשם השוואה, זה מקביל לתעריף של כ- 20,000 ש״ח בישראל!). נמכרו עד אתמול כ- 70 כרטיסים לסדנה הראשונה (ועוד פחות מכך לסדנה בהאנוי בשבוע הבא) והמארגנים מכוונים ל- 100-150 משתתפים בכל אחת מהן. הם קצת לחוצים מכמות ההרשמות הלא מספיקה, והלחץ שלהם משפיע גם עליי, כי אני רוצה לייצר להם ״חוויית הצלחה״ גדולה איתי, לא רק מקצועית אלא גם שיווקית, כדי שיזמינו אותי שוב וישלמו לי (הרבה) שוב. אז נקראתי לדגל, ואתמול ביקשו ממני (וכמובן נעניתי בשמחה, למרות הג׳ט לג וכמות הדברים שהיו לי לעשות בעצמי לפני הסדנה) לצלם באולפנים שלהם סרטון נוסף המזמין אנשים להצטרף ברגע האחרון. הם הציעו מבצע מיוחד – 15 האנשים הראשונים שישתפו את הסרטון יקבלו הנחה משמעותית על הכרטיס. הנעה לפעולה, ״אפקט המחסור״ ויחס אישי – כלים שקיימים בכל העולם… בואו נקווה שהסרטון הזה יעזור ל״מאמץ המלחמתי״ והשהמארגנים (שהשקיעו הון תועפות בהפקה, בפרסום ובשיווק הסדנאות שלי כאן) יחזירו את ההשקעה ויהיו מרוצים…"

אהבתם? שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"