מינוף עסקי

אודות חברת מינוף עסקי

חברת 'מינוף עסקי' היא חברת ייעוץ עסקי יוקרתית לעסקים וחברות המספקת ללקוחותיה שירותי ליווי אישי ועסקי לפריצת גבולות, בניית עסקים המכניסים למעלה ממיליון שקל בשנה ויצירת חופש כלכלי.

החברה מסייעת במגוון תחומי החיים ביניהם התחום העסקי, התחום היזמי, התחום הפיננסי, בניית חוסן מנטאלי, התפתחות אישית, רכישת כלים עוצמתיים לבניית שליטה על החיים ויצירת עצמאות בשטח כגון ההתנהלות האישית שלנו ביציאה ממצבים הישרדותיים ומשברים ועד בניית שפע והון.

לקוחותינו מדווחים לנו מדי יום כי חייהם השתנו מקצה לקצה בכל תחומי החיים, בזכות הדחיפה והתמיכה שהם מקבלים מאתנו ברמה היומית, וכי בזכות סט הכלים העוצמתיים שאנחנו מספקים להם, הם מרגישים שהם בשליטה על חייהם, על כמה כסף יכניסו בסוף החודש, וכן שהם הרבה יותר יציבים ועצמאיים ברמה האישית, הרגשית, העסקית והכלכלית.

הליווי מתבטא בבניית יציבות כלכלית ועסקית, יצירת ריבוי מקורות הכנסה ביניהם ערוצי הכנסה פאסיביים, לימוד והכשרת בעל העסק כך שידע איך להתנהל כבעל עסק, בניית תכנית עסקית, הגדרת מטרות ויעדים והשגתם צעד אחר צעד תוך שימוש בשיטה סדורה. הפוקוס שלנו הוא להשיג תוצאות על ופריצת גבולות ותקרות זכוכית וכן, הגדלת ההכנסות באופן מיידי, שיפור יכולת המכירה, השיווק, בניית האוטוריטה של בעל העסק, מיתוג העסק ומיצובו מעל למחירי השוק. עזרה ביציאה משווקים תנודתיים ולא יציבים המושפעים והנגשת התכנים לשוק העולמי ליצירת ריבוי מקורות הכנסה יציבים יותר. החברה מתמחית בעסקים קטנים של ONE MAN SHOW בהם רוב הנטל מתרכז בבעל העסק ולכן כל כך קריטי ללמד אותו להתנהל בצורה אפקטיבית ורווחית. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות אנחנו גם מייצרים עסקים עם לקוחותינו, נעזרים בקשרים העסקיים שלנו ובקשרים האישיים של עמית אופיר, הבעלים של החברה ומאיצים את הצמיחה שלהם על ידי יצירת נכסים משותפים עם הלקוחות שלנו כך שהדבר מגביר בצורה דרמטית את סיכויי ההצלחה של לקוחותינו! בנוסף יש לנו מעטפת לכל צורך פיננסי העוסק בשיפור המצב הכלכלי של לקוחותינו, עבודה על הנושא התזרימי של העסק, גיוס הלוואות, שיפור תנאי ההלוואות הקיימות, שיפור תנאי הלוואות המשכנתא ויצירת מהלכים פיננסים למינוף כספם של לקוחותינו. השליחות שלנו היא ללמד את לקוחותינו על עושר תודעתי ואיך יוכלו להשיג כל יעד שיחפצו בו, איך יוכלו לגרום לכספם לעבוד טוב יותר עבורם על מנת שיוכלו ליהנות יותר מאיכות החיים שלהם ולהיות חופשיים ליהנות מהחיים. אנחנו מובילים את לקוחותינו להיות בריאים יותר, חזקים יותר, נחושים יותר, מקצועיים יותר, עוזרים להם לבנות חוסן מנטאלי, עוזרים לשפר להם את הכושר הפיזי ואת התזונה שלהם וההרגלים שלהם. מסייעים להם להגדיל את כמות הטיולים והחופשות השנתיות שלהם והכל בהתאם ליעדים שהם מגדירים ביחד אתנו בתחילת התהליך. אנחנו מאמינים שאין דבר העומד בפני הרצון, שהכל אפשרי ובעזרת הליווי הנכון אדם יכול לשנות את חייו מקצה לקצה. אם חשוב לכם לפרוץ את גבולות המוכר, הנוח, הקיים שלכם ולשבור את תקרת הזכוכית שעוצרת אתכם כעת – לא תאמינו למה תהיו מסוגלים בעזרת תהליך הליווי שלנו. 

חזון החברה

אני מלמד רק מתוך ניסיוני האישי

'לעורר השראה וסקרנות, להניע לעשייה, לספק את האומץ לפרוץ גבולות ולהיות חופשיים ומונעים מתשוקה. כי הכול אפשרי אם רק מנסים מספיק פעמים!

 

 

ובנימה אישית:

'היו אמיצים. סקרנים. תשאפו לחיות בעוצמה. מוכנים לכל.
אל תפחדו להיכשל – אל תוותרו לעצמכם – היפתחו ללמוד דברים חדשים – בואו עם רעב להצליח
כי הכל אפשרי ואני אהיה אתכם לכל אורך הדרך, עד שתצליחו
עמית אופיר

אודות שיטת 'סופר-פרימיום'

שיטת ‘סופר-פרימיום’ היא גישה עסקית קשוחה הנשענת על מספר עקרונות וקווים מנחים, בשילוב עם אסטרטגיה מואצת לבניית עסקים המכניסים מיליוני שקלים בשנה באופן שיטתי ויציב.

את השיטה פיתח עמית אופיר, אבי השיטה בשנת 2013 לאחר שנות פעילות עסקית רבות וכיום היא מובילה בעלי עסקים רבים בארץ ובעולם לחשוב בגדול ולבנות עסקים שמכניסים למעלה מ 1,000,000 שקל בשנה בתוך תהליך ליווי קצר, אינטנסיבי וממוקד.

השיטה מבוססת על בניית מוצר פרימיום גדול ובניית סט פעולות מדויק למכירתו באופן שיטתי. בנוסף השיטה משלבת הבנה פיננסית איך ליצור תזרים מזומנים בעסק ובניית צוות נרחב לניהול ותפעול העסק.

במהלך הליווי נלמד להיות בעלי עסק מצוינים ולא רק אנשי מקצוע מעולים.

בנוסף, נלמד לתת מענה לכל מחלקות העסק כך שיפעל כמו מכונה ונלמד לתמחר ולהעריך את זמן העבודה שלנו כך שכל פעולה שנעשה תהיה מגה-אפקטיבית ותסייע לנו להתקדם לעבר החופש הכלכלי שלנו.

לסיום, שיטת ‘סופר-פרימיום’ מאפשרת לנו להיות בשליטה על רמת ההכנסות שלנו וכמה כסף נוכל לצפות לקבל בסוף החודש. ככל שנהיה חדורי מוטיבציה להגיע להכנסות גבוהות יותר נוכל להפעיל את המכונה שבנינו כדי לעמוד ביעדים. בנוסף, חשוב להבין כי כדי להישאר בטופ, עלינו לשאוף להיות מקצוענים ולהשתפר עוד ועוד. זו דרכם של אלופים.

אודות שיטת 'חופש כלכלי תוך 5 שנים'

שיטת ‘חופש כלכלי תוך 5 שנים’ היא שיטת עבודה ייחודית המבוססת על התוצאות המוכחות והניסיון האישי שלי ושל לקוחות רבים שליוויתי במהלך השנים. אני מאמין שכל אחד יכול להגיע לחופש כלכלי במידה

ויתמיד בנחישות ויפעל באופן שיטתי יום יומי לבניית נכסים מניבים וריבוי מקורות הכנסה.

שיטת העבודה שיצרתי מבוססת על ידע פיננסי, הבנה עסקית והתפתחות אישית ומנטאלית. השילוב הקטלני הזה, ביחד עם מסגרת הליווי הצמודה, והובלת התהליך על ידי צוות המומחים שבניתי, המנהל את כספי האישי ונכסיי, יסייע לכם לראות שיפור מיום ליום, מחודש לחודש ומשנה לשנה.

בדרך זו, תוך מספר שנים בודדות תוכלו להיות בעלים של מספר רב של נכסים בשווי כולל של מיליוני שקלים או דולרים.

בנוסף, במהלך התהליך נתמקד ביצירת ריבוי מקורות הכנסה הנשענים בעיקר על הזמן והכסף של אנשים וגופים אחרים שיעבדו עבורכם.

בתהליך הלמידה של השיטה תבינו כיצד חושבים אנשים עשירים ומיום ליום תדברו את שפתם, תחיו חיים מלאי משמעות, תגשימו את עצמכם

ותהיו יותר ויותר חופשיים כלכלית. לסיום, ככל שתהיו פחות ופחות תלויים בכלכלה המקומית ותוכלו ‘לרכב על הגל’ של מה שנמכר ומצליח תוכלו להרוויח כסף 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה כך תהיו יותר חסינים ויציבים בזמני משבר.